Kel Ama Karizmatik Ne Demek

Beyler erkek tipi saç dökülmesini her erkeğin yaşayabileceğini unutmamalısınız. Bu son derece yaygın bir durumdur. Hormonların etkisiyle zarar gören saç köklerinde kalıcı dökülme yaşaması ile beylerin yetişkin yaşlarda yaşadıkları bir durumdur bu. Bayanlarla da bazen görülebilmektedir. Çünkü bazı bayanlarla erkeklik hormonu yüksek olabilmektedir. Neredeyse her on erkeğin beşinde hatta daha fazlasında erkek tipi saç dökülmesi görülmektedir. Bu nedenle kellik durumuyla karşı karşıya kaldığınızda bundan asla sıkılmamalısınız. Kel ama karizmatik sözünü asla unutmayın beyler. Kel olmanın çekiciliğinden ve avantajlarından yararlanabilirsiniz. Kalan saçlarınızı da kazıtın ve karizmatik bir kel olun. Unutmayın ki kel olmak dikkat çekmek demektir. Kel erkekler bir ortama girdiklerinde gözleri üzerlerinde hissederler. İster istemez farklı görüntüleri ile ilgilenir herkes, özellikle de bayanlar elbette. Öte yandan, kel olmak aslında son derece pratik bir durumdur. Saç taramak gibi bir sorun yaşamazsınız. Jöle veya sprey kullanma gibi dertleriniz de olmaz. Bu da zamanınızı başka alanlarla yönlendirmenizi sağlar. Bu anlamda elbette berber veya kuaför masrafınız da elbette olmayacaktır. Sadece arada bir saçlarınızı kazıtmanız yeterlidir. Ne bir şampuan, ne de saç kremi bunları kullanmanıza da elbette ihtiyacınız olmayacaktır. Yani kel olmak dikkat çekmenin yanında, aynı zamanda bakım masraflarından ve ayıracağınız zamandan da tasarruf etmenize neden olacaktır.
Yapılan istatistiklere göre kel erkeklerin çok önemli oranının kel olduğu saptanmıştır. Kel erkekler genellikle varlıklı kişilerdir. Siz de imaj olarak bu saptamalardan sonuna kadar yararlanabilirsiniz. Ayrıca saatlerce uğraşıp yaptığınız bir saç modeliniz olmayacağı için istediğiniz zaman berenizi, bone veya şapkanızı da takabilirsiniz. Harika bir stil kazanabilirsiniz bu şekilde. Günümüzde gerçekten çok dikkat çeken şapka ve bere modellerinin olduğunu belirtelim. Stilinizi bu aksesuarlarla rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Bir diğer karizmatik olmanın yolu da beyler kafanıza çeşitli dövmeler yaptırabilmenizdir. Gerçekten çok özel dövmelerle harika bir imaj yakalamanız mümkün. Tek yapmanız gereken biraz cesaretli olmaktır. Ayrıca kullandığınız küpe varsa bunun çok daha etkili şekilde görünmesi de söz konusu olacaktır.
Hemen belirtelim, dünyada son derece yaygın bir kellik modası var. Saçlı beyler bile artık saçlarınızı kazıtmaktalar. Siz buna kendiniz sahip olacaksınız. İsterseniz ünlü oyuncuları, sanatçıları bir düşünün. Birçok yakışıklı kel erkek olduğu dikkatinizi çekmiyor mu? Siz de onlardan biri olacaksınız. Yaz sıcaklarında terlemeden idare edebilirsiniz. Bunun nedeni başınızda saçlarınızın olmaması elbette beyler. Özellikle çok sıcak yerlerde yaşayanlar için bu dediğimiz son derece avantajlı bir durumdur. Kel ama karizmatik erkeklerden biri olmak için siz de artık acele edebilirsiniz. Ne saç ekimi, ne de peruk, bunların hiçbirine ihtiyacınız olmadığını unutmamalısınız. Sadece kendinize güvenin ve tarzınızı belirleyin. Yapmanız gerekenler sadece bunlar beyler.

Yorum (0)
Yorum Yap